در حال حاضر 23 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

حذف برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی فدرال از برنامه های مهاجرتی

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 

سرمایه گذاری فدرال

وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا که روز سه شنبه ۱۱ فوریه در مراسم اعطای شهروندی در شهر سوری استان بریتیش کلمبیا حضور یافته بود ، اعلام نمود که برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی فدرال ، از مجموعه برنامه های مهاجرتی کانادا حذف خواهد گردید.

علیرغم مصاحبه ای که ایشان در هفته گذشته با یک روزنامه چینی زبان انجام داده و بازگشایی مجدد برنامه سرمایه گذاری فدرال را در سال ۲۰۱۴ وعده داده بود که پیش از این نیز اطلاع رسانی گردید ، در بودجه ارائه شده توسط وزیر دارائی کانادا که امروز اعلام شد ، هیچ پیش بینی ای جهت بازگشایی و اجرای مجدد این برنامه صورت نپذیرفته است و همزمان نیز وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا نیز ، حذف این دو برنامه را رسما اعلام نمود.

 

وزیر دارائی کانادا در نطق خود از برنامه سرمایه گذاری فدرال حمایت نمود اما شیوه ای که در حال حاضر در حال انجام می باشد را کاملا رد کرد و معتقد می باشد که متقاضیانی که از طریق این برنامه وارد کانادا می شوند ، از تمامی امکانات استفاده می کنند و مالیات پرداختی آنها ، از یک کارگر ساده نیز کمتر می باشد. همچنین ایشان متذکر گردید که این شبهه بوجود آمده بود که از طریق این برنامه می توان اقامت دائم کانادا را "خرید" !

وزیر مهاجرت و شهروندی نیز با مقایسه برنامه های سرمایه گذاری امریکا ، انگلستان ، استرالیا و نیوزلند اعلام نمود که مبلغی که متقاضیان این برنامه جهت مهاجرت به کانادا پرداخت می نمودند ، بسیار ناچیز بود.

ایشان همچنین اعلام نمود که در آینده برنامه های جدیدی را معرفی و جایگزین خواهند نمود که علاوه بر تزریق پول به منابع مالی کانادا ، تاثیر مستقیم در اشتغال زائی نیز داشته باشند و همچون برنامه فعلی سرمایه گذاری امریکا ، جذب نیروی کار را هم فراهم نمایند.

 

.
پنجشنبه 28 دي 1396.
Jan 18 2018.

مهاجرت به كانادا

جستجو

 

اطلاعیه مهم

برنامه اسکیل ورکر فدرال ، تجربه کانادایی ، پیشه وران و بخشی از اسکیل ورکر استانی ، حذف و برنامه جدید "ورود سریع" (Express Entry) ، جایگزین ان شده است. جزئیات این برنامه در سایت سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ذکر گردیده و بنا به پیچیدگی خاص ان ، استفاده از خدمات حرفه ای ، توصیه می گردد. تشکیل پرونده خود را با پرنده مهاجر که مورد اعتماد و نامی آشنا می باشد و هزینه ای استثنائی را پیشنهاد می کند ، تجربه کنید.

By PLAVEB