در حال حاضر 28 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

یک شگفتی دیگر از دولت محافظه کار کانادا در راه است

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 

سرمایه گذاری فدرال

بر اساس خبری که منتشر گردید و به استناد بودجه دولت فدرال و اعلام وزیر دارائی و همچنین وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا ، برنامه سرمایه گذاری و همچنین کارآفرینی فدرال از برنامه های مهاجرتی کانادا حذف گردید و قرار است در آینده ، برنامه خاصی را جایگزین آن نمایند.

بر همین اساس و بنا به اظهار مسوولان ، قرار هست پرونده های در دست اقدام این گروه و برنامه مهاجرتی ، به سرنوشت پرونده های اسکیل ورکر پیش از سال ۲۰۰۸ دچار شده و آنها را هم بسته و هزینه بررسی پرونده ها ، به متقاضیان مسترد گردد !

جزئیات آن هنوز اعلام نگردیده است و بایستی صبر کرد و دید که دولت محافظه کار کانادا ، در آخرین سال حکومتش ، چه ارمغانی را برای متقاضیان این گروه تدارک دیده است !

 

.
پنجشنبه 28 دي 1396.
Jan 18 2018.

مهاجرت به كانادا

جستجو

 

اطلاعیه مهم

برنامه اسکیل ورکر فدرال ، تجربه کانادایی ، پیشه وران و بخشی از اسکیل ورکر استانی ، حذف و برنامه جدید "ورود سریع" (Express Entry) ، جایگزین ان شده است. جزئیات این برنامه در سایت سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ذکر گردیده و بنا به پیچیدگی خاص ان ، استفاده از خدمات حرفه ای ، توصیه می گردد. تشکیل پرونده خود را با پرنده مهاجر که مورد اعتماد و نامی آشنا می باشد و هزینه ای استثنائی را پیشنهاد می کند ، تجربه کنید.

By PLAVEB