در حال حاضر 17 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

برنامه پذیرش اسکیل ورکر فدرال سال ۲۰۱۵

رای دهی:  / 12
ضعیفعالی 

اسکیل ورکر فدرال

کریس الکساندر ، وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا ، امروز (۱۴ ماه ژوئیه سال ۲۰۱۴) ، برنامه جدید پذیرش مهاجر از طریق نیروی متخصص که به "ورود سریع" لقب یافته را ، شرح داد.

بر اساس گفته ایشان ، از ژانویه سال ۲۰۱۵ برنامه جدید که الکترونیکی بوده ، راه اندازی خواهد گردید و منبعد متقاضیان برنامه های اسکیل ورکر ، متخصصان فنی و حرفه ای (پیشه وران) ، تجربه کانادایی و بخشی از برنامه های استانی ، می بایستی از طریق این شیوه جدید ، جهت ارسال و بازگشایی پرونده خود اقدام نمایند.

 

شیوه و نحوه اجرای این برنامه به شرح زیر تعریف گردیده است:

قدم اول

متقاضیان بصورت الکترونیکی پروفایل خود را تشکیل داده و اطلاعات داده شده از قبیل سن ، مهارت ها ، سوابق کاری ، توانائی و دانش زبان انگلیسی ، تحصیلات و دیگر اطلاعات مرتبط را وارد سیستم می نمایند.

متقاضیان واجد شرایط در یک منبع و یا دیتابیس (Pool) قرار گرفته و بر اساس اطلاعات داده شده ، رتبه بندی می گردند و تنها متقاضیانی که دارای رتبه بالا بوده و از یک کارفرما پیشنهاد شغلی دریافت کنند و یا از برنامه استانی تائیدیه اخذ نمایند ، واجد شرایط جهت ادامه کار تشخیص داده شده و از آنها جهت تشکیل پرونده دعوت به عمل میآید.

تشکیل مقدماتی پرونده و پروفایل ، هیچ ضمانتی برای دولت و وزارت مهاجرت کانادا جهت دعوت از متقاضی برای تشکیل پرونده اقامت دائم ایجاد نمی کند.

در صورت عدم انتخاب متقاضی در طول ۱۲ ماه از زمان تشکیل پروفایل ، اطلاعات نامبرده از سیستم حذف گردیده و نامبرده در صورت علاقه مندی و واجد شرایط بودن ، ملزم به انجام مجدد تشکیل پروفایل می باشد.

قدم دوم

پس از انتخاب متقاضی بر اساس ملاک و معیار های ذکر گردیده ، متقاضی ۶۰ روز مهلت دارد تا نسبت به تشکیل پرونده اقامت دائم خود اقدام نماید و کل پروسه بررسی پرونده در زمان ۶ ماه و یا کمتر صورت می پذیرد.

همانطور که پیش از این نیز ذکر گردید و با معرفی شیوه و نحوه پذیرش متقاضی ، توصیه اکید می گردد که در صورت واجد شرایط بودن ، برنامه اسکیل ورکر سال ۲۰۱۴ را از دست نداده کما اینکه شرایط سال آینده به مراتب سخت تر می باشد.

سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر این افتخار را دارد که سالها تجربه خود را در اختیار شما قرار داده تا پروسه مهاجرت لذت بخشی را تجربه نمایید.

 

.
پنجشنبه 28 دي 1396.
Jan 18 2018.

مهاجرت به كانادا

جستجو

 

اطلاعیه مهم

برنامه اسکیل ورکر فدرال ، تجربه کانادایی ، پیشه وران و بخشی از اسکیل ورکر استانی ، حذف و برنامه جدید "ورود سریع" (Express Entry) ، جایگزین ان شده است. جزئیات این برنامه در سایت سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ذکر گردیده و بنا به پیچیدگی خاص ان ، استفاده از خدمات حرفه ای ، توصیه می گردد. تشکیل پرونده خود را با پرنده مهاجر که مورد اعتماد و نامی آشنا می باشد و هزینه ای استثنائی را پیشنهاد می کند ، تجربه کنید.

By PLAVEB