در حال حاضر 7 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بازگشایی مجدد برنامه سرمایه گذاری فدرال در سال ۲۰۱۴

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 

سرمایه گذاری فدرال

بر اساس مصاحبه ای که وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا در روز سه شنبه با یک روزنامه چینی داشت ، اعلام نمود که برنامه سرمایه گذاری فدرال که از سال ۲۰۱۲ متوقف شده بود ، در سال جاری و با شرایط جدید ، بازگشایی خواهد گردید.

بر همین اساس بخشی از تغییرات به شرح زیر می باشد:

۱- مقدار مبلغی که پیش از این توسط متقاضی می بایستی برای یک بازه ۵ ساله سرمایه گذاری گردد و یا معادل سود آن را بصورت یکجا پرداخت نماید و ۸۰۰ هزار دلار بود ، به ۱،۶ میلیون دلار افزایش خواهد یافت.

 ۲- سرمایه گذاری ها در پروژه هایی که فرصت های شغلی را فراهم می نمایند ، صورت خواهد پذیرفت.

۳- الزامات زبان انگلیسی امکان دارد کاهش یابد.

ایشان همچنین از برنامه سرمایه گذاری استانها هم یاد نموده و اعلام کردند که دولت های استانی بر اساس نیاز های خود و قوانین و شرایط قبلی ، به کار خود ادامه خواهند داد.

در صورت علاقه مندی و واجد شرایط بود ، شاید بهتر است تا فرصت باقیست ، با ما در سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر تماس گرفته تا مقدمات لازم فراهم گردد.

 

.
پنجشنبه 23 آذر 1396.
Dec 14 2017.

مهاجرت به كانادا

جستجو

 

اطلاعیه مهم

برنامه اسکیل ورکر فدرال ، تجربه کانادایی ، پیشه وران و بخشی از اسکیل ورکر استانی ، حذف و برنامه جدید "ورود سریع" (Express Entry) ، جایگزین ان شده است. جزئیات این برنامه در سایت سازمان مهاجرتی پرنده مهاجر ذکر گردیده و بنا به پیچیدگی خاص ان ، استفاده از خدمات حرفه ای ، توصیه می گردد. تشکیل پرونده خود را با پرنده مهاجر که مورد اعتماد و نامی آشنا می باشد و هزینه ای استثنائی را پیشنهاد می کند ، تجربه کنید.

By PLAVEB